Martonyi János megkapta a Magyar Érdemrend nagykeresztjét

Belföld
  • 2024.04.05. - 21:10
Sulyok Tamás köztársasági elnök (b)  Martonyi János professor emeritus
Sulyok Tamás köztársasági elnök (b) átadja a Magyar Érdemrend nagykeresztje kitüntetést Martonyi János professor emeritusnak, Magyarország korábbi külügyminiszterének a Sándor-palotában megrendezett ünnepi fogadás keretében 2024. április 5-énMTI/Sándor-palota/Bartos Gyula

Sulyok Tamás köztársasági elnök a Magyar Érdemrend nagykeresztje kitüntetést adományozta Martonyi János professor emeritusnak, Magyarország korábbi külügyminiszterének – közölte a Sándor-palota pénteken.

A kitüntetést a Sándor-palotában megrendezett ünnepi fogadás keretében adományozták.

Reklám