Nyolc határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök péntektől vasárnapig – tájékoztatott az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn.
Az ország belsejében elfogtak hat határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén húsz határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – március 11-től 17-ig – a feltartóztatottak száma 11 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 17 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt két gyanúsított ellen indult büntetőeljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.







