Aranyérmet nyert a Fábián Sára Ráhel, Jákó Miriam, Major Veronika összetételű magyar trió a női pisztolyosok hagyományos csapatversenyében a Győrben zajló légfegyveres Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján.
Bezsebelték az első helyet a légfegyveres Eb-n

Aranyérmet nyert a Fábián Sára Ráhel, Jákó Miriam, Major Veronika összetételű magyar trió a női pisztolyosok hagyományos csapatversenyében a Győrben zajló légfegyveres Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján.
