Tűzeset: hajók égtek a balatoni kikötőben

A balatonfűzfői hivatásos és a balatonfüredi önkormányzati tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat

Krónika
  • 2024.02.22. - 08:13
tűz láng lángok magyar tűzoltó autó magyar tűzoltók magyar tűzoltóság
Képünk illusztrációMH archív

Egy vitorláshajó és egy segédmotoros elektromos hajó égett a Veszprém vármegyei alsóörsi kikötőben – közölte a katasztrófavédelem csütörtök reggel a honlapján.

Az egyik hajó fedélzetét habanyaggal árasztották el. A másik hajó elszabadult, ezért azt a kikötő munkatársainak segítségével, egy motorcsónakkal húzták vissza a parthoz – írták.

Reklám