Elkezdődött a háromnapos kormányülés – írja Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.
„Elkezdődött a háromnapos kormányülés Sopronbánfalván. Meló az van!” – olvasható Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.

Elkezdődött a háromnapos kormányülés – írja Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.
„Elkezdődött a háromnapos kormányülés Sopronbánfalván. Meló az van!” – olvasható Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
