Az M0-s közepén, a reggeli csúcsforgalomban sétálgatott egy férfi + VIDEÓ

A legrosszabb helyen sétálgatott egy férfi az M0-son

Krónika
  • 2024.01.25. - 08:09
m0 m0-ás m0-s autópálya autóút
Képünk illusztrációMH archív/Leéb Ádám

A Bpiautosok.hu olvasója a szerda reggeli csúcsforgalomban közlekedett az M0-son az M7-es felé, amikor Halászteleknél lelassult a forgalom. Mint kiderült, az autósok egy férfit kerülgettek, aki a belső sáv szélén sétálgatott. Balesetről nem érkezett hír, így valószínűleg eljutott oda, ahova elindult – írja az Origo.

A videó itt tekinthető meg:

Reklám