Kialudt a fényvillamos: nincs áram

Az utasok már azt kérdezik, hogy akkor „a villamosokat az utasok fogják tolni?”

Krónika
  • 2023.12.28. - 17:51
A budapesti Fényvillamos a Kossuth Lajos térnél, a Parlament előtt !!! FELHASZNÁLHATÓ 2024 január 2-ig !!!
A budapesti Fényvillamos a Kossuth Lajos térnél, a Parlament előttMTI/Lakatos Péter

Friss információval szolgált a BKK Info: nem közlekedik a fényvillamos, mert nincsen áram – vette észre a Mandiner. 

A hivatalos tájékoztatásban azt írták, a menetrend szerint 17.18-kor Bécsi út / Vörösvári út végállomásról induló fényvillamos nem közlekedik áramellátási hiba miatt.

Egy kíváncsi utas megkérdezte a poszt alatt: „Az 1-es és 17-es villamosokat az utasok fogják tolni?”

Reklám