Embercsempészés miatt kettő gyanúsított ellen indult büntetőeljárás – derült ki az Országos Rendőrfőkapitányság hétfői összesítéséből.
Az elmúlt héten az ország területén 28 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – november 13-tól 19-ig - a feltartóztatottak száma hat volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak hat határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.







