Juhász Dorka csapata, a Minnesota Lynx 82–75-re győzött a Határ Bernadettet is foglalkoztató Connecticut Sun ellen az észak-amerikai profi női kosárlabdaliga (WNBA) negyeddöntőjének második mérkőzésén, ezzel kiegyenlítette a párharcot.
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc következő, utolsó felvonását szerdán rendezik, akkor már a Lynx lesz a házigazda.
Az első, szerdai meccset 90–60-ra nyerte a Connecticut Sun.







