A címvédő Ferencváros a papírformának megfelelően simán, 17–11-re nyert otthon a KSI ellen a férfi vízilabda ob I 2023/24-es idényének szerdai nyitányán.
Nyéki Balázs együttese azzal együtt is magabiztosan diadalmaskodott, hogy a szakember meghatározó játékosainak nagy részét pihentette, és a fiataloknak adott lehetőséget.
A KSI az előző szezonban sereghajtóként kiesett volna az ob I-ből, de végül maradhatott az élvonalban, az érintett másodosztályú együttesek ugyanis nem tudták vállalni az indulást.
Ezüstszegi Kristóf







