A miniszterelnök és a kormány nyilvánvalóvá tette, hogy nem támogatja vegyianyag-elosztó létesítését, így nem épül ilyen Magyarországon – közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ hétfőn az MTI-vel.
„Minden más csak rémhírkeltés és hírlapi kacsa” – fogalmaztak a közleményben.







