A dugó az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében alakult ki – közölte az Útinform szerda reggel.
A balesetben három személygépkocsi ütközött, a 73-as kilométer után csak a belső sáv járható, a torlódás már több kilométeres.
Baleset történt

A dugó az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében alakult ki – közölte az Útinform szerda reggel.
A balesetben három személygépkocsi ütközött, a 73-as kilométer után csak a belső sáv járható, a torlódás már több kilométeres.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
