Péntek este kezdetét vette a Sepsi és az U Craiova futballmérkőzése. A magyar miniszterelnök közösségi oldalán jelentkezett be a helyszínről. A Sepsi végül 1–0-ra nyert!
„Megérkeztünk. Helló, Sepsi" – olvasható Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.
A miniszterelnök a bajnoki mérkőzést nézte meg Sepsiszentgyörgyön

Péntek este kezdetét vette a Sepsi és az U Craiova futballmérkőzése. A magyar miniszterelnök közösségi oldalán jelentkezett be a helyszínről. A Sepsi végül 1–0-ra nyert!
„Megérkeztünk. Helló, Sepsi" – olvasható Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség