Finnországban nagyon komolyan veszik a hobbilovas bajnokságot. A hiányzó tényező az egész versenyből csupán a ló.
Lovak nélkül ugyan, de megtartották Finnországban a hobbilovas bajnokságot. Noha úgy tűnik, mintha óvodások játszanának egy tornateremben, a valóság azonban nem ilyen egyszerű.
Finnországban előszeretettel rendezik meg ezt a bajnokságot, ahol a zsűritagoktól kezdve egészen a szervezőkig mindenki véresen komolyan vesz.
Az alábbi videóban pedig megtekinthetik, hogy is néz ki mindez:







