Miniszterelnök úr javaslatára Bóka Jánost európai uniós ügyekért felelős miniszterré, Tuzson Bencét pedig igazságügyi miniszterré neveztem ki – írta a köztársasági elnök a Facebook-oldalán.
Miniszter Uraknak jó munkát kívánok az augusztus 1-jével kezdődő új feladataikhoz – írta Novák Katalin.







