Meghalt egy férfi a magyar–román határon

Gyalog indult haza

Krónika
  • 2023.07.03. - 19:35
Cikk borítókép
mMáramarosszigeti Határrendészet

Végzetes tragédia történt hétfőn a petei határátkelőnél, amikor egy 36 éves túrterebesi férfi életét vesztette, mielőtt átlépte volna a román határt – írta meg a Maszol, számol be a Tenyek.hu.

A gyalogosan közlekedő áldozat Magyarországról tért volna haza, ám hirtelen összeesett. Pillanatokon belül magyar mentők érkeztek a helyszínre, akik megkezdték a férfi újraélesztését, majd mentőhelikoptert is riasztottak hozzá.

Végül a szakembereknek a hosszas és szakszerű próbálkozások ellenére sem sikerült megmenteniük az életét. Holttestét egy magyar kórboncnoki intézetbe vitték, családja csak később szállíttathatja haza.

Reklám