A Szalai Attilával felálló Fenerbahce a vasárnapi fináléban 2–0-ra legyőzte a Basaksehir együttesét, ezzel megnyerte a labdarúgó Török Kupát.
A bajnokságban második helyen záró isztambuli csapat története során nyolcadik alkalommal hódította el a Török Kupát.






