Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes hivatalos látogatást tett Örményországban, ahol találkozott Nikol Pasinján miniszterelnökkel és Mher Grigorján miniszterelnök-helyettessel, valamint Gnel Szamoszján miniszterrel – közölte a Miniszterelnökség.
A közlemény szerint Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes korábbi, 2021-es látogatásával elkezdődött a diplomáciai kapcsolatok visszaállítása, amelynek eredményeképp tavaly decemberben a két ország között ismét nagyköveti szintű kapcsolat létesült.
A felek eredményes tárgyalásokat folytattak többek között gazdasági és kulturális témákban – jelezték.






