A ráckevei önkormányzati tűzoltók vonultak a helyszínrea, ahol az épületben egy húsz négyzetméteres hálószobában az ágy és környezete égett.
A tűzoltók az épületből egy embert hoztak ki, de életét már nem lehetett megmenteni - tette hozzá. A helyettes szóvivő azt írta: nem zárható ki, hogy ágyban dohányzás vezetett a tűzhöz, azonban a körülményeket tűzvizsgálati eljárásban tisztázzák majd.






