Jeff Monson, az Egyesült Államokban született legendás orosz MMA-harcos hétfőn közölte, hogy a jövő héten szándékozik leadni amerikai útlevelét, így hivatalosan is lemond amerikai állampolgárságáról – számolt be az Oroszhírek.
„Azt tervezem, hogy május 23-án elmegyek az Egyesült Államok [moszkvai] nagykövetségére, hogy leadjam az amerikai útlevelemet” – mondta.
„Már minden szükséges dokumentumot benyújtottam, így többé nem leszek az Egyesült Államok állampolgára.”






