A 13-as kilométernél a sérült járművek a belső sávot foglalják el. Aki teheti, már a 23-as jelű Mogyoród csomópontnál térjen le a pályáról, és 3-as főúton kerüljön - javasolták.
Közölték, hogy nehezíti az előrejutást a 20-as kilométer közelében, a belső sávban veszteglő műszaki hibás személygépkocsi is.





