Befejeződött Majs középületeinek energetikai korszerűsítése - közölte a Baranya vármegye délkeleti részén fekvő település önkormányzata.
A beruházás során az épületek külső határoló falait és tetőszerkezetét hőszigetelték, nyílászáróit hőszigeteltekre, a fűtést hőszivattyús rendszerűre cserélték, míg a villamosenergia-ellátás támogatására napelemtáblákat állítottak szolgálatba.







