Az első információk szerint egy ember beszorult a tréleres gépkocsiba – közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A sérült járművek a teljes autópálya jobb pályatestét elfoglalják – írták. A Budapest felől érkezők a 142-es kilométernél tudják elhagyni az autópályát, és a 160-as kilométernél tudnak visszatérni.




