A hétvégén jön az Azeri Nagydíj, érdemes a 2017-es vicces percekkel hangolódni – írta meg a Player.hu.
A 2017-es bakui futamon rendesen szenvedett az akkor még ferraris Räikkönen, a 20. körben defektet kapott, ráadásul az ütközésből származó törmelék szépen megrongálta a Ferrari hátsó szárnyát is, ezért kiállt a bokszba. A versenyt később megállították, így a finn autóját sikerült rendbe hozni, a nagy kapkodásban viszont majdnem elfelejtették odaadni neki a kormányt és a kesztyűt. Előbbi azért viszonylag fontos dolog, a finn pedig teljesen jogosan hiányolta is azt, olyannyira, hogy követelőzésbe kezdett:
„Kormány! Kormány! Valaki mondja meg neki, hogy adja ide nekem! Gyerünk már! Mozgás!”
Ezek után nem véletlen, hogy ezt a pár másodpercet választották a szurkolók a 2017-es szezon legjobb rádióüzenetének.




