Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő és Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter rendkivüli időpontban, már 9:30-kor várja az újságírók kérdéseit.
A tegnapi napon Orbán Viktor közölte a közösségi oldalán, hogy a kormány tagjaival kormányülést tartott.
„Hosszú nap. Reggel kormányülés, délután a szlovén elnök asszony érkezik.” – írta a kormányfő.






