Közösségi oldalán fejezte ki jókívánságát a magyar miniszterelnök.
„Áldott, békés húsvétot kívánok!”
– írta a Facebookon a kormányfő.

Közösségi oldalán fejezte ki jókívánságát a magyar miniszterelnök.
„Áldott, békés húsvétot kívánok!”
– írta a Facebookon a kormányfő.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
