A szakmunkást és a mérnököt meg kell fizetnünk, mert ha elmegy Nyugat Európába, akkor nagyon nehezen jö vissza az építőiparba – mondta a Magyar Hírlap stúdiójában Koji László, az ÉVOSZ elnöke.
Az építőiparban előtérbe kerül az energiamegtakarítás

A szakmunkást és a mérnököt meg kell fizetnünk, mert ha elmegy Nyugat Európába, akkor nagyon nehezen jö vissza az építőiparba – mondta a Magyar Hírlap stúdiójában Koji László, az ÉVOSZ elnöke.
