A Ferencváros nyerte a debreceni rangadót

Sport
  • 2023.02.26. - 19:16
Cikk borítókép
Ryan Mmaee gólöröme a Debreceni VSC - Ferencvárosi TC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei StadionbanMTI/Czeglédi Zsolt

A Debrecen kikapott otthon a címvédő és nagy előnnyel éllovas Ferencvárostól a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

A debreceni csapat először szenvedett vereséget idén a bajnokságban, míg az Európa-liga nyolcaddöntőre készülő FTC két döntetlen után Ryan Mmaee 37. és 79. percben elért duplájával gyűjtötte be a három pontot. Dzsudzsák Balázs, a debreceniek csapatkapitánya a századik NB I-es mérkőzését játszotta. 

Vasárnap délután az Újpest két gólos vezetést követően a 92. percben kapott góllal 2–2-es döntetlennel kellett megelégedjen Kecskeméten.

A bajnokságban a Ferencváros 16 ponttal előzi meg a 2. helyen álló Kecskemétet.

Reklám