Huszonhat évesen elhunyt Balla Bence Tamás, aki az őszi idényben az Iszkaszentgyörgy színeiben játszott, tavasztól pedig úgy volt, hogy visszatér korábbi sikerei színhelyére, Lepsénybe – számolt be róla a feol.hu.
26 évesen elhunyt Balla Bence Tamás, aki az őszi idényben az Iszkaszentgyörgy színeiben játszott, tavasztól pedig úgy volt, hogy visszatér korábbi sikerei színhelyére, Lepsénybe. A labdarúgó korábban éveken keresztül az LMSK csapatát erősítette, valamint szerepelt a Szabadbattyán együttesében is. Kispályán az Alba Ligában, a Fortuna FC-ben idén 12 mérkőzésen lépett pályára –olvasható a portálon.






