Elhunyt a híres természetgyógyász

Béky László életének 84. évében, példamutató méltósággal viselt betegség után hagyott itt bennünket

Belföld
  • 2023.02.02. - 11:35
Cikk borítókép
Képünk illusztrációMH

Béky László természetgyógyász életének 84. évében, példamutató méltósággal viselt betegség után tegnap este Teremtőjéhez költözött! – adta hírül a családja.

Béky László, az AURA Természetgyógyászati Gyógyító és Oktató Központ alapítója és igazgatója, az országos vizsgáztatói és szakértői szaknévsor tagja, a Magyar Integratív Medicina Szövetség alapító tagja, televíziós és rádiós műsorvezető több mint 30 évig szolgálta az embereket.

Béky László
Béky László
Fotó: Facebook/Béky László

„Számtalan elismert szakembernek egyengette az útját, atyai szigorral és szeretettel felügyelte az ifjabb kollégák szakmaiságát és fejlődését. Életével példát mutatott minden kollégának és tanítványnak!" – írta Béky Boglárka és Andrea

Reklám