Béky László természetgyógyász életének 84. évében, példamutató méltósággal viselt betegség után tegnap este Teremtőjéhez költözött! – adta hírül a családja.
Béky László, az AURA Természetgyógyászati Gyógyító és Oktató Központ alapítója és igazgatója, az országos vizsgáztatói és szakértői szaknévsor tagja, a Magyar Integratív Medicina Szövetség alapító tagja, televíziós és rádiós műsorvezető több mint 30 évig szolgálta az embereket.
„Számtalan elismert szakembernek egyengette az útját, atyai szigorral és szeretettel felügyelte az ifjabb kollégák szakmaiságát és fejlődését. Életével példát mutatott minden kollégának és tanítványnak!" – írta Béky Boglárka és Andrea




