Vaddisznó miatt lezárták a Margitszigetet

Krónika
  • 2023.01.04. - 15:23
vaddisznó
VaddisznóMH archív/Horváth Péter Gyula

Vaddisznó miatt lezárták a Margitszigetet szerda délután

Azt írták, hogy délután három óra után többen bejelentést tettek egy szabadon kószáló, nagy testű vaddisznóról.

Az emberek biztonsága érdekében a rendőrök nem engedik be a szigetre se a járműveket, se a gyalogosokat, és értesítették az illetékes vadásztársaságot.

Kapcsolódó cikkek
Reklám