A feltorlódott forgalomban, a belső sávban három anyagi káros baleset történt, amelyben öt gépkocsi volt érintett. A helyszínen a szemle és a műszaki mentés ideje alatt – rendőri irányítás mellett – a forgalom a külső és leálló sávon haladt.
A baleset Kimle térségében történt. A helyszíni szemlét a rendőrök 20 óra után pár perccel befejezték. Ezt követően a műszaki mentés is véget ért. A forgalom ismét zavartalanul haladhat minkét forgalmi sávban.
A rendőrség arra kéri az úton levőket, hogy figyelmesen, a szabályokat betartva, türelmesen közlekedjenek.






