Kovács Zoltán: Csütörtök éjfélig lehet kitölteni a nemzeti konzultációt

A brüsszeli bürokraták tovább erőltetik a szankciókat

Belföld
  • 2022.12.15. - 14:58
Cikk borítókép
Nemzeti KonzultációFacebook

A brüsszeli szankciókról szóló, csütörtök éjfélkor záruló nemzeti konzultáció kitöltésére buzdított mindenkit Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár a magyar kormány hivatalos Facebook-oldalán.

A közzétett videóban az államtitkár azt mondta: bár teljesen nyilvánvaló, hogy mind a magyar, mind pedig az európai gazdaságnak mérhetetlen károkat okoz az elhibázott brüsszeli szankciós politika, az egymást követő szankciós csomagok, a brüsszeli bürokraták tovább erőltetik ezeket.

„Kérjük önöket, hogy még az utolsó órákban is kitöltve a kérdőívet, segítsenek nekünk képviselni a magyar érdeket, a józanság érdekét!” – hangsúlyozta Kovács Zoltán.

Reklám