Edzés közben halt meg egy élvonalbeli argentin labdarúgó

Sport
  • 2022.11.30. - 09:33
Cikk borítókép
xMarca

Edzés közben összeesett és meghalt Andrés Balanta, az argentin élvonalbeli Atlético Tucumán labdarúgója.

„Az Atlético Tucumán sajnálattal jelenti be a kolumbiai Andrés Balanta halálát” – írta a klub közösségi oldalán. Az argentin és a kolumbiai szövetség is megdöbbenését fejezte ki, egyben részvétét nyilvánította a 22 éves játékos családjának. A halál oka egyelőre nem ismert.

Balanta tavaly bajnoki címet szerzett a Deportivo Cali csapatával, többször szerepelt a korosztályos válogatottakban, tagja volt a 2019-es lengyelországi U20-as világbajnokságra nevezett kolumbiai együttesnek. Kölcsönben játszott az Atlético Tucumánban, amelyben hét meccsen lépett pályára.

Reklám