Véget ért a kormányülés – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
A kormányfő azt is jelezte, hogy máris elindult a magyar–osztrák–szerb csúcstalálkozóra Belgrádba.

Véget ért a kormányülés – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
A kormányfő azt is jelezte, hogy máris elindult a magyar–osztrák–szerb csúcstalálkozóra Belgrádba.
