Orbán Viktor közösségi oldalán megosztott bejegyzésében megismételte a Kossuth Rádióban elhangzottakat, miszerint az inflációt a felére kell csökkenteni.

Orbán Viktor közösségi oldalán megosztott bejegyzésében megismételte a Kossuth Rádióban elhangzottakat, miszerint az inflációt a felére kell csökkenteni.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
