Érdi Mária másodikként került az arany csoportba

Jelenleg a norvég Line Flem Hoest előzi meg a magyar versenyzőt

Sport
  • 2022.10.14. - 09:59
Cikk borítókép
Érdi Mária bekerült a legjobbak közé a vitorlázó ILCA6 (Laser)-világbajnokságonhajozas.hu

Érdi Mária a második helyen került be az arany csoportba, azaz a legjobbak közé a vitorlázó ILCA6 (Laser)-világbajnokságon.

A texasi Galveston-öbölben a korábbi korosztályos vb- és Eb-érmes magyar versenyző a selejtező futamok során a negyedik, az első, a 22. majd az ötödik helyen ért célba a vb honlapja szerint. A legrosszabb eredményét kiejthette, így 10 helyezési ponttal a második a két éve vb-bronzérmes norvég Line Flem Hoest (9) mögött.

A női vb-n, melyen 40 nemzet 85 vitorlázója indult az egyszemélyes olimpiai hajóosztályban, vasárnapig még hat futamot terveznek.
 

Reklám