Egész jól néztünk ki! – írta Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán, ahol egy fényképet is megosztott.
Fütyülünk a baloldali sajtóra – reagált azokra az álhírekre a miniszterelnök, amiket a balliberális oldal terjesztett.

Egész jól néztünk ki! – írta Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán, ahol egy fényképet is megosztott.
Fütyülünk a baloldali sajtóra – reagált azokra az álhírekre a miniszterelnök, amiket a balliberális oldal terjesztett.
