Szebb jövőt, pajti!- írta Kocsis Máté szerda esti Facebook-posztjában, így utalva a szélsőbaloldalivá lett jobikos Jakab Péter szélsőjobboldali múltjára.
A Fidesz frakcióvezetője így kommentálta Jakab lemondását.

Szebb jövőt, pajti!- írta Kocsis Máté szerda esti Facebook-posztjában, így utalva a szélsőbaloldalivá lett jobikos Jakab Péter szélsőjobboldali múltjára.
A Fidesz frakcióvezetője így kommentálta Jakab lemondását.
