A miniszterelnök új bejegyzést tett közzé a Facebook-oldalán, amelyben a születésnapi jókívánságokért mondott köszönetet. Orbán Viktor kedden, május 31-én lett 59 éves.
„Köszönöm mindenkinek a születésnapi jókívánságokat!” - írta Orbán Viktor a bejegyzésében.







