A Békemeneteket idézte fel Orbán Viktor vasárnap esti Facebook-videójában.
A kormányfő a március 15-i beszéde részleteivel buzdított választási részvételre.
„Magyarok! Magasba a zászlókat! Menjetek és harcoljatok!” - üzente Orbán Viktor

A Békemeneteket idézte fel Orbán Viktor vasárnap esti Facebook-videójában.
A kormányfő a március 15-i beszéde részleteivel buzdított választási részvételre.
„Magyarok! Magasba a zászlókat! Menjetek és harcoljatok!” - üzente Orbán Viktor
