Fidesz-KDNP: A baloldal ne öntsön olajat a tűzre!

Belföld
  • 2022.03.06. - 21:28
Cikk borítókép
Márki-Zay uszítása ebben a helyzetben életveszélyesMH/Hegedüs Róbert

A Fidesz-KDNP ismét felszólítja a baloldalt, hogy ne öntsön olajat a tűzre - mondta a kormánypártok nevében Nacsa Lőrinc, a KDNP országgyűlési képviselője vasárnapi videónyilatkozatában.

A kereszténydemokrata politikus úgy fogalmazott, „nem telik el nap anélkül, hogy a baloldal ne élezné az így is nehéz helyzetet: fegyvereket és katonákat küldenének a háborúba, veszélyeztetnék hazánk energiaellátását és mondataikkal veszélybe sodorják a kárpátaljai magyarság biztonságát”.

Kiemelte, „amikor ilyen feszült a helyzet, nem kiabálásra, agresszivitásra van szükség, hanem nyugodtságra”.

„A baloldal fejezze be a felelőtlen viselkedését!” - zárta nyilatkozatát Nacsa Lőrinc.

Reklám