A XVI. Labdarúgó Európa-bajnokságot eredetileg 2020-ban rendezték volna, de a világjárvány miatt egy évvel később bonyolították le. A rendező városok között volt Budapest is, a Puskás Arénában az F csoport csapatai küzdöttek
2021. június 19-én játszott a magyar válogatott a világbajnok Franciaországgal Budapesten. A csapattagok a Himnuszt hallgatva még nem sejthették, hogy háromnegyed óra múlva Fiola Magyarországnak szerzi meg a vezetést
A Puskás Arénában ugyanolyan felejthetetlen hangulat uralkodott, mint a szurkolói zónában a Városligetben




