Az első helyen zárjuk az évet! 439 regisztrált eseménnyel, 2021-ben Magyarország végzett az 1. helyen a tagállamok rangsorán az Európa jövőjéről szóló konferencia regisztrált rendezvényeit tekintve, így elmondható, hogy az összesen 4296 regisztrált esemény több mint 10%-át mi szerveztük - írta Facebook-oldalán Varga Judit.
Az igazságügyi miniszter kijelenti a posztban: szemben a minket folyton támadó balliberális elittel, mi nyílt és őszinte párbeszédet folytatunk kontinensünk jövőjéről. A fenti számokon is jól látszik, hogy a magyarokat komolyan foglalkoztatja Európa sorsa és ezért bármikor készek hallatni a hangjukat - teszi hozzá.
Az eszmecserének még nincs vége. Jövőre folytatjuk! - ígéri Varga Judit.






