Szerdán reggel egy Facebook-posztban közölte Orbán Viktor, hogy a katonák bére 10 százalékkal emelkedik.

Szerdán reggel egy Facebook-posztban közölte Orbán Viktor, hogy a katonák bére 10 százalékkal emelkedik.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
