Hétfőtől kötelező a maszkviselés a kormányablakokban

Krónika
  • 2021.11.12. - 15:19
jelelő ügyintéző, kormányablak, ügyintéző, siketek és nagyothallók
Ügyintéző arcpajzsban dolgozik a videóalapú Kontakt jelnyelvi szolgáltatás segítségével a Nyugati téri kormányablakbanMTI/Mohai Balázs

November 15-től, hétfőtől mindenkinek kötelező a maszkviselés a kormányablakokban - közölte a Miniszterelnökség pénteken.

A közleményben kiemelték: hétfőtől valamennyi kormányablakban és kormányhivatali ügyfélszolgálaton az ügyfeleknek és ügyintézőknek is egyaránt kötelező a szájat, valamint az orrot eltakaró maszkot viselni.

Az intézkedés célja az emberek egészségének megóvása és a koronavírus terjedésének csökkentése - írták.

Reklám