Tűz volt a Lehel téri metróaluljáróban, egy ember meghalt

Krónika
  • 2021.11.08. - 07:46
Cikk borítókép
Az M3 metró szerelvényei ismét forgalomba álltakMH

Tűz volt hétfőn kora reggel a Lehel téri metróaluljáróban egy műszaki kiszolgáló helyiségben, egy ember meghalt.

Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője elmondta: a tűzoltókat a XIII. kerületi Csanády utcához riasztották, ahol egy műszaki kiszolgáló helyiség égett.

A tűzoltók a lángok eloltása után egy holttestet találtak - közölte.

Az MTI információi szerint a leégett trafóház nem a metróhoz tartozik.

Reklám