Kósa Lajos koronavírusos, kórházban ápolják - ezt ő maga jelentette be a Facebookon. Hozzátette: az orvosok szerint oltás nélkül sokkal rosszabb állapotban lenne.

Kósa Lajos koronavírusos, kórházban ápolják - ezt ő maga jelentette be a Facebookon. Hozzátette: az orvosok szerint oltás nélkül sokkal rosszabb állapotban lenne.
