„Indulok-e a jövő évi országgyűlési választáson a Pest 2-es körzetben? - ezt kérdezik sokan tőlem mostanában” - írja Facebook bejegyzésében Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára.
Az államtitkár közölte: A válaszom egyszerű: Ha rajtam múlik, igen...
„A kudarcos, gyurcsányista múlt visszatérése helyett építsük tovább az országot. Lépésről lépésre, közösen. Buda környékén is. Számíthattok rám, találkozni fogunk” – zárta bejegyzését Menczer.






