Az aradi vértanúkat a szabadságharc bukása után, 1849. október 6-án végezték ki. Erről emlékezett meg közösségi oldalán Orbán Viktor.
Gloria victis! - írta a poszthoz a miniszterelnök.

Az aradi vértanúkat a szabadságharc bukása után, 1849. október 6-án végezték ki. Erről emlékezett meg közösségi oldalán Orbán Viktor.
Gloria victis! - írta a poszthoz a miniszterelnök.
